eFilmy
TV

Dramaty
Data Dodania: Ilość odsłon: Data premiery:

Plakat filmu Pod ciemnymi gwiazdami / Beast (2017) Lektor PL Pod ciemnymi gwiazdami Beast | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 3

Moll (Jessie Buckley) jest młodą dziewczyną mieszkającą w nadmorskim miasteczku, gdzie od lat znajduje się pod ścisłą kontrolą opresyjnej rodziny. Wszystko zmienia się, gdy w jej rodzinnej miejscowości pojawia się tajemniczy Pascal Renouf (Johnny Flyyn), w którym dziewczyna zakochuj(...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu The Aspern Papers (2018) ENG The Aspern Papers 2018, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Fabuła filmu The Aspern Papers skupia się na ambitnym redaktorze, który ma obsesję na punkcie romantycznego poety Jeffreya Asperna i jego krótkiego burzliwego życia. Podróżując z Ameryki do Wenecji, mężczyzna zamierza za wszelką cenę zdobyć oryginalne rękopisy Asperna, które pisa(...)

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> ENG
Plakat filmu Więzienie bezprawia / The Prison (2017) Lektor PL Więzienie bezprawia The Prison | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Porucznik Song, oskarżony o ucieczkę z miejsca wypadku, trafia do więzienia. Wkrótce przekonuje się, że zakład, w którym odbywa karę, to faktycznie przykrywka dla przestępczej działalności gangstera dużego kalibru - Junga Ik-ho.

Dodany: Wczoraj Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Jonathan (2018) Napisy PL Jonathan 2018, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Najnowsze osiągnięcia technologiczne pozwalają człowiekowi dzielić dwa umysły w jednym ciele. Film opowiada o dwóch braciach, którzy starają się prowadzić w miarę uporządkowane życie korzystając z jednego ciała. Jonathan każdego dnia opuszcza biuro, a gdy wraca do domu kładzie s(...)

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Miss Baek (2018) Napisy PL Miss Baek 2018, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Była więźniarka, żyjąca w samotności i stroniąca od bliskich relacji z ludźmi, spotyka na swej drodze maltretowaną półsierotę, której postanawia pomóc.

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Dwóch ojców / Second Best (1994) Napisy PL Dwóch ojców Second Best | 1994, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 2

Graham Holt, skromny urzędnik pocztowy z walijskiej wioski opiekuje się sparaliżowanym ojcem. Samotny i zamknięty w sobie zdaje sobie sprawę z tego, że dla swoich rodziców był tylko źródłem rozczarowań. Marząc o prawdziwej rodzinie postanawia adoptować 10-letniego półsierotę Jame(...)

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Green Book (2018) Napisy PL Green Book 2018, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 22

Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Sekret niewierności / Infidelity in Suburbia (2017) Lektor PL Sekret niewierności Infidelity in Suburbia | 2017, Lektor PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 6

Halpernowie - Laura (Sarah Butler) i pracoholik Greg (Peter Benson) - są w związku od dziesięciu lat, lecz nie potrafią znaleźć dla siebie czasu w codziennej krzątaninie. Spierają się w wielu kwestiach, od sposobu wychowania 7-letniego syna Jamiego (Arlo Hajdu), po wystrój domu. Sprawy (...)

Dodany: 2 dni temu Oglądaj Film >> Lektor PL
Plakat filmu Faworyta / The Favorite (2018) Napisy PL Faworyta The Favorite | 2018, Napisy PL Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 8

Pojawienie się na angielskim dworze nowej służącej Abigail, zaczyna zagrażać pozycji lady Sarah, która rządzi krajem w zastępstwie schorowanej królowej Anny.

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> Napisy PL
Plakat filmu Ashes in the Snow (2018) ENG Ashes in the Snow 2018, ENG Kategoria: Dramaty | Komentarzy: 0

Akcja filmu dzieje się w 1941 roku. 16-letnia litewska aspirująca artystka i jej rodzina zostają deportowani do obozu pracy na Syberii.

Dodany: 4 dni temu Oglądaj Film >> ENG
Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach eFilmy.Net. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. PutLocker.com, YouTube.com, MeGustaVid.com, Dwn.so itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.
© 2009-2019 eFilmy.net | t: 0.0441 | o:
봉 돌리는 모모 | Thám Tử Lừng Danh Conan chap 364 | The Defenders